Respuesta :

Answer:

$8.50 per lawn

Step-by-step explanation:

25.50/3 = 8.50

Hope this helps!       :3

plz mark as brainliest!

Answer:

$8.50

Step-by-step explanation:

25.5 divided by 3 is 8.5