sunflwerr6 sunflwerr6 11-12-2020 Mathematics contestada The school store sells pencils 15 for $3. a. Find how many pencils you can get for $1. b. How much would 1 pencil cost? c. How much would 14 pencils cost? d. How many pencils can you buy for $3.20?