ahmedkassim0804 ahmedkassim0804 11-12-2020 Mathematics contestada A convenience store sells two brands of orange juice. Tropicana brand contains 8 fluid ounces and costs $1.28. Sunkist contains 12 fluid ounces and costs $1.68. What is the difference in cost, PER FLUID OUNCE, between the two brands of juice?