izzy191
contestada

Theos mom bought an eight pack of juice boxes at the store for $4. Find the unit rate for the juice boxes.PLZ HELP ME

Theos mom bought an eight pack of juice boxes at the store for 4 Find the unit rate for the juice boxesPLZ HELP ME class=