At a local store you find the following prices listed: Tape 2 rolls for $1.28 Notepads 3 pads for .87 Highlighters 1 for 1.59 Pens 2 for 1.98
How much would you pay for one roll of tape, two note pads, two highlighters, and two pens?
A. $6.38
B. $4.50
C. $5.72
D. $8.07