M0zbunz
contestada

Darlene bought a eight pack of apple juice boxes for $4.88. How much did one apple juice box cost?
A. $0.06
B. $0.61
C. $0.71
D. $39.04

Darlene bought a eight pack of apple juice boxes for 488 How much did one apple juice box cost A 006 B 061 C 071 D 3904 class=