Respuesta :
Answer:
$13.50 Per Hour
Step-by-step explanation:
We find the unit rate by dividing it to the number of hours at work
$54/4 = $13.50
The answer will be $13.50 per hour
Answer:
$13.50 Per Hour
Step-by-step explanation:
We find the unit rate by dividing it to the number of hours at work
$54/4 = $13.50
The answer will be $13.50 per hour