Answer:
$21.59
Step-by-step explanation:
Basically how I did it was to multiply 5.08 by 4, because that would be the cost of 16 bags and then I divided 5.08 by 4 to see how much one bag would cost. One bag costs 1.27. After I've got the answer, I added 1.27 to 20.32 and got $21.59.