efrance87 efrance87 13-11-2020 Mathematics contestada Starbucks sells a refill mug for $9.50 each refill cost $1.75 last month Jessica spent 34 on a mug and refills how much refills did she buy right and solve an equation for this situation show all the steps for solving your equation