Seudónimo Seudónimo 13-11-2020 Mathematics contestada A 24 lb. bag of dog food sells for $10.56. What is the unit price per pound? a $0.53/lb b $13.44/lb c $0.44/lb d $34.56/lb IN THE MIDDLE OF A ! HOUR TEST PLS HELP MEH