Pens cost 3 dollars each at the school store.
How much would 2, 3, and 4 pens cost?
Complete the table below this relationship.
Show me how to graph this please my number is 4045137545 text me and ill send you my work

Respuesta :

Answer:

Step-by-step explanation:

It would look something like the picture

Ver imagen carrot123

Answer:

2

Step-by-step explanation: