sguilfordsuluki sguilfordsuluki 12-11-2020 Mathematics contestada Heidi has $4.55. She needs to buy bolts at the hardware store. Bolts cost $0.13 each. What division equation and related multiplication equation could Heidi use to find how many bolts she can buy?