Austin runs a farm stand that sells raspberries and apples. Each pound of raspberries sells for $4 and each pound of apples sells for $1.50. Austin made $267.50 from selling a total of 95 pounds of raspberries and apples. Determine the number of pounds of raspberries sold and the number of pounds of apples sold