angelowens688 angelowens688 12-11-2020 Mathematics contestada Manny must choose between a pack of four 6.5-ounce containers of yogurt for $3.61 or three 8-ounce containers at $1.27 each. Which is the better buy? Complete the explanation. If necessary, round to the nearest cent.