zbeckman2826 zbeckman2826 11-11-2020 Mathematics contestada Justin is ordering 5 identical sandwiches and a bag of chips. The bag of chips cost $1.25 and the entire order costs $38.75. Which equation can be used to find the price of a sandwich, s?