quantrellyoungjr44 quantrellyoungjr44 11-11-2020 Mathematics contestada Julie is trying to choose between two packs of cookies. Pack A has 36 cookies for $5.90. Pack B has 24 cookies for $4.10. Which pack has cheaper cookies