Respuesta :
Answer:
I assume you're asking the price of one t-shirt, which would be $4.20.
Step-by-step explanation:
Answer:
1 t-shirt=$4.20
Step-by-step explanation:
12.60 divided by 3 is $4.20
Answer:
I assume you're asking the price of one t-shirt, which would be $4.20.
Step-by-step explanation:
Answer:
1 t-shirt=$4.20
Step-by-step explanation:
12.60 divided by 3 is $4.20