Respuesta :
Answer:
$15.75
Step-by-step explanation:
If the monster drinks are $2.25 each, and she bought 7 of them, the answer is 15.75, because 2.25 x 7 = $15.75
HOPE IT HELPS :DDD
Answer:
$15.75
Step-by-step explanation:
If the monster drinks are $2.25 each, and she bought 7 of them, the answer is 15.75, because 2.25 x 7 = $15.75
HOPE IT HELPS :DDD