fhgghhhhhgcdx fhgghhhhhgcdx 13-10-2020 Mathematics contestada Jennifer bought 4.25 pounds if chocolate covered pecans. If each pound of chocolate covered pecans cost $2.40 how much did Jennifer pay for the chocolate covered pecans?