Scarlett and her friends are going into a movie theater. How much would it cost to
buy 5 drinks and 4 candies if each drink costs $4.50 and each candy costs $5.00?
How much would it cost to buy 5 drinks and 4 candies if each drink cost $d and each
candy cost $c?