Consider the following exam question and student solution. Determine whether the solution is correct. If it is not correct, write a note to the student explaining why it is wrong and give a correct solution. Exam question: You can buy a 56 pound bag of flour for $9 or you can buy a 1-pound bag for .39 cents. Compare the per pound cost for the large and small bags. Student solution: The large bag price is 56 divided by 9=6.22 per pound, which is much more than the 39 cent per pound price of the small bag.