nastaciab2005 nastaciab2005 14-09-2016 Mathematics contestada Micheala drives 825 miles to Cali the trip takes her 17 hours she uses 38 gallons of gas on the trip which costs her $125 find her speed find her gas mileage find the unit price she paid for gas