keyannabrown6852 keyannabrown6852 12-09-2020 Mathematics contestada Sandy went to Pens R Us during their annual sale. There was a pack of 20 pens for $8.50. On another aisle, Sandy saw a pack of 6 pens for $4.50.Which is the better buy and why?. Find the rate and unit rate