A sandwich costs 4.00$, a salad costs 2.75$ and drinks cost 1.25$ there is also a delivery fee of 3$.The expression 4n+ 2.75n + 1.25n +3 gives the total cost in dollars for buying a sandwich a salad and a drink for each of n people which is another way to write this expression