Respuesta :
Answer:
$3.6 per pound
Step-by-step explanation:
just divide 4.5 by 20 and then multiply that by 16
Answer:
$3.6 per pound
Step-by-step explanation:
just divide 4.5 by 20 and then multiply that by 16
Answer:
$3.6 per pound
Step-by-step explanation:
just divide 4.5 by 20 and then multiply that by 16
Answer:
$3.6 per pound
Step-by-step explanation:
just divide 4.5 by 20 and then multiply that by 16