Answer:
always fresh grocery store
Step-by-step explanation:
1. To see which store has the best deal you have to get it to around the same amount of apples.
2. 10 apples cost $5.50 at price right ($2.20 X2 =$4.40 then add $1.10 for two apples)
3.price right is $5.50 but always is $4.40 so in conclusion always fresh grocery store is the cheapest