Respuesta :
Answer:
The best to buy is Second one as you will get more profit from that
Answer:
the one loaf of bread cost 3.09 for 32 ounces
Step-by-step explanation:
32 divided by 3.09 equals 10.35
24 didided by 1.40 equals 17.14
Answer:
The best to buy is Second one as you will get more profit from that
Answer:
the one loaf of bread cost 3.09 for 32 ounces
Step-by-step explanation:
32 divided by 3.09 equals 10.35
24 didided by 1.40 equals 17.14