Respuesta :

AMIM14

Answer:

The best to buy is Second one as you will get more profit from that

Answer:

the one loaf of bread cost 3.09 for 32 ounces

Step-by-step explanation:

32 divided by 3.09 equals 10.35

24 didided by 1.40 equals 17.14