vizzy223 vizzy223 16-12-2019 Mathematics contestada PLEASE HELP ASAP!!!!! If Jan can buy 12 copies of a certain book for $40, what is the unit rate for cost per copy? How much would it cost her to buy 18 copies at the same rate?