26dragonmaster5500 26dragonmaster5500 12-12-2019 Mathematics contestada Mini muffins cost $3 per dozen Andre says "I have $2 so I can afford 8 muffins" Elena says "I want to get 16 muffins so I'll need to pay $4 Do you agree with either, both, or neither of them?