kazeMullen kazeMullen 11-12-2019 Mathematics contestada Marisa and rah raising flowers for their shop. They bought roses and lilies to plant in the yard. Marisa spent 77$ on 4 roses and 5 lilies. Raj spent 125$ on 10 roses and 5 lilies. What is the cost of each flower