Mrs. Smith is shopping in a super marker and she has a budget of $86 to spend on $5 cakes, $1 eggs, $18 pizzas. She wants to buy 20 items for the coming week and must buy as many eggs as cakes and pizzas combined. How many of each item should she buy?​