hamilton21 hamilton21 15-11-2019 Mathematics contestada Tai has $24.35. She buys pounds of bananas. The bananas cost $0.65 per pound. She also buys 3 apples. Each apple costs $1.25. How much money does Tai have left after buying the bananas and apples?