thebratuass thebratuass 12-11-2019 Mathematics contestada A store charges $1.25 per bathroom tile and lets you use their installation tools for free.Another store charges $0.75 per tile but charges you $50 to use their tools. How many tiles would you need to buy for the total cost to be the same?