khalles4881 khalles4881 16-08-2019 Mathematics contestada The Jackson family is going on vacation in two months. Their trip is costing $5,000 for the hotel and airfare. It will cost $1,102.50 for meals and $563.67 for excursions. How much money do they need for the trip?