The Snack Shack sells a large 18-inch pizza for $10.50. Which unit rate is greater than the price per square inch of the 18-inch pizza? Select all that apply.

A.
$0.02

B.
$0.03

C.
$0.04

D.
$0.05

E.
$0.06

F.
$0.07