Respuesta :
Answer:
$4.92
Step-by-step explanation:
If its $1.23 for 1/4 of a pound you have to multiply 1.23 by 4.
1.23*4=4.92
total: $4.92
Answer:
$4.92
Step-by-step explanation:
If its $1.23 for 1/4 of a pound you have to multiply 1.23 by 4.
1.23*4=4.92
total: $4.92