Here are the unit rates involved:
$7.68 / 1 case = $7.68 per case
$7.68 / 24 cans = $0.32 per can
1 case / $7.68 = 0.13 case per $
24 cans / $7.68 = 3.125 cans per $
And of course ...
24 cans / 1 case = 24 cans per case
1 case / 24 cans = 0.041666... case per can