xxmimi7xx xxmimi7xx 14-12-2018 Mathematics contestada 50 POINTS!! A 96-ounce container of juice costs $4.80. At what price should a 128-ounce container be sold in order for the unit rate for both items to be the same? Explain your reasoning.