maggieleeew15oxmmno maggieleeew15oxmmno 14-09-2018 Mathematics contestada your sister is selling girl scout cookies that cost $2.80 per box. Your family bought 6 boxes. how many more boxes of cookies must your sister sell in order to collect $154?