vanessaraydon vanessaraydon 14-09-2018 Mathematics contestada Vegetables at Farm Market sells for $2.00 a pound, and a basket costs $3.50. If Charlene wants to buy a basket and spend now more then $10.00 total, how many pounds of vegetables can she buy?