At the donut shop the cost for a dozen donut holes and a glass of milk is $3.65. The cost for 3 dozen donut holes and 5 glasses of milk is $13.65. Which pair of equations can be used to determine d, the cost of a dozen donuts holes, and m, the cost of a glass of milk? A. d + m = 3.65 5d + 3m = 13.65 B. d + m = 13.65 5d + 5m = 3.65 C. d + m = 3.65 3d + 5m = 13.65 D. d + m = 3.65 3d + 3m = 13.65 '