JTilley4353 JTilley4353 14-03-2024 Mathematics contestada Lilly is placing an order for r bags of rice for her sushi restaurant. The market charges $15.70 per bag of rice. Which equation represents the total cost, I, of Lilly's order? A. r=15.70t B. t=15.70r C. r= (15.70)/t D. t= (15.70)/r