hadleystarnes30 hadleystarnes30 13-03-2024 Mathematics contestada Brayden and his friends paid $30 for four hamburgers and three bottles of Gatorade each hamburger cost the same amount the bottles of Gatorade cost three dollar each what would be the right equation to go with this problem