mrs go is throwing a party for her 9th grade math class. she wants to spend no more than $140 on pizza and cupcakes. the pizzas cost 9 dollars each and the cupcakes cost 6 dollars per pack. while she needs at least 12 pizzas to feed all her student. write a system of inequalities to say how many packs of cupcakes and pizzas she can buy