Piper and her children went into a grocery store where they sell apples for $1.25 each and mangos for $1.75 each. Piper has $20 to spend and must buy at least 12 apples and mangos altogether. If Piper decided to buy 3 mangos, determine all possible values for the number of apples that she could buy.