nerifrinot12 nerifrinot12 15-02-2024 Mathematics contestada A nursery owner buys 7 panes of glass to fix some damage to her greenhouse. The 7 panes cost $18.55. Unfortunately, she breaks 2 more panes while repairing the damage. What is the cost of another 2 panes of glass?