4.
Henry Lavin is buying first aid supplies for a summer camping trip. He purchases sunscreen that costs $2.97
for 0.5 ounces, an antibacterial ointment that costs $3.34 for 28.35 grams, a box of 34 bandages for $4.25,
and a 0.75-ounce tube of lip balm for $2.29. What is the unit price for each item? (2 points)