Table: Utility from Oranges and Star FruitPounds of Oranges: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7Total Utility from Oranges:0, 24, 44, 60, 72, 80, 84, 84Pounds of Star Fruit:0, 1,2 ,3,4,5,6,7Total Utility:0, 70, 130, 180, 220, 250, 270, 280(Table: Utility from Oranges and Star Fruit) Look at the table Utility from Oranges and Star Fruit. Oranges cost $2 per pound and star fruit costs $5 per pound. The table shows Calvin's total utility from eating various amounts of oranges and star fruits. If Calvin has $26, he should eat ________ oranges and ______ pounds of star fruit, and he will have _______ left over