4013726 4013726 13-01-2023 Mathematics contestada Think About the Process At a supermarket, a 6-ounce bottle of brand A salad dressing costs $1.56. A 14-ounce bottle costs $3.36. A 20-ounce bottle costs $5.60. What unit prices do you need to know to find the best buy? What is the best buy?