skylarbuggie skylarbuggie 13-01-2023 Mathematics contestada Analyze and Persevere Susan bought 3 plants that cost $2.75 each. She wants to buy 3 clay pots that cost $4.15 each. If Susan had $20 to start, does she have enough money to also buy the clay pots? Explain. Bc